Новости раздела

Все новости »

Последние новости

Новости Украины

18/06/20 10:08

Медіа переглядатимуть шляхи монетизації, – шеф-редактор «Детектор медіа»

Голова громадської організації «Детектор медіа», шеф-редактор порталу «Детектор медіа» Наталія Лігачова для експертно-комунікаційної групи «Імпульс» розповіла про роботу редакції в умовах карантину, кадри і нові виклики для ЗМІ.

Під час карантину команда «Детектора медіа» майже повністю перейшла на роботу онлайн. В офісі регулярно, раз на тиждень, знімався лише  відеоблог «Ньюспалм». Летючки, за словами Наталії, проводили в ZOOM, локальні чати — у відеомесенджері. А завдяки підтримці донорів під час карантину навіть оголосили 4 вакансії і закрили їх.

Складнощі, як каже Лігачова, портал не зазнав, адже це «медіа про медіа». Окрім того, події у владі та інших установах і організаціях теж стали відбуватися онлайн.

Через карантин команда навчилася проводити тренінги та дискусії в цифровому форматі – так, зокрема, пройшов 4-й, останній модуль тренінгу для тележурналістів у Школі ефективних медіа. Зараз за рекомендацією донорів готується пропозиція для онлайн-навчання блогерів з Білорусі.

Із послабленням карантину команда Лігачової не поспішає повертатися до офісу, і навіть переглянути ситуацію з його орендою наприкінці року.

Наталія каже, що пандемія стимулювала наміри медіа переглянути джерела монетизації, адже бізнес масово «заморозив» рекламні пакети. Тож, з одного боку, навіть якісні ЗМІ дрейфуватимуть у бік «джинси», зокрема, політичної. На думку Лігачової, побільшає спецпроєктів, нативної реклами тощо, бо це більш дешевий варіант для рекламодавців. З іншого боку, якісні ЗМІ інтенсивніше шукатимуть красиві та не шкідливі засоби монетизації, такі як підписка, донати, клубні спільноти навколо потужних видань.

P.S. В марте экспертно-коммуникационная группа «Импульс» опубликовала аналогичное тематическое исследование совместно с представителями украинского бизнеса «Карантин 2020: положение дел и первые выводы».

Источник: icg.biz.ua


Ошибка в тексте? Выделите её мышкой и нажмите

» написать комментарий «
Ваше имя
Ваш email
Комментарий
до 1000 знаков
Код подтверждения
Подписаться на новости: