Новости раздела

Все новости »

Последние новости

Новости Украины

26/06/20 10:28

Для якісного результату фізична присутність в офісі не обв'язкова, – заступник шеф-редактора OBOZREVATEL

Редакція OBOZREVATEL спробувала перевести своїх співробітників на дистанційну форму роботи ще до карантину, і цей крок виявився надзвичайно ефективним. Як редакція працюватиме надалі і як виданню вдалося успішно подолати карантинний період, експертно-комунікаційній групі «Імпульс» розповіла перший заступник шеф-редактора OBOZREVATEL Наталія Савченко.

За словами Савченко, OBOZREVATEL ніби передбачив введення карантину в Україні. Ще 13 березня тут вирішили вперше в повному складі (це понад сотня людей!) попрацювати дистанційно, щоб перевірити ефективність такого режиму. На оперативності та результаті, як показали системи аналітики, це не позначилося жодним чином. Тому перспектива віддаленої роботи команду вже не лякала.

Протягом 2,5 місяців жорсткого карантину співробітники працювали з дому, опанували сервіси для проведення відеоконференцій, частково змінили графік аби оптимально розподіляти ресурси, адже посилився інформаційний потік, і забезпечувати повноцінний робочий процес майже 24/7.

Найважче, за словами Наталії, виявилося контролювати «присутність» декотрих співробітників на робочому місці та їх повноцінне занурення у процес.

Зрештою команда зрозуміла, що не завжди фізична присутність в офісі гарантує стовідсотковий результат.  Карантин чітко показав, хто є хто в команді. Відмовлятися від офісу команда не планує.

Як каже Савченко, стратегія та редакційна політика суттєвих змін не зазнали. Коронавірусний потік просто показав, на що варто звертати увагу при висвітленні тем: потрібно максимально оперативно та якісно задовольняти попит читача, не нагнітати паніку.

Що стосується найближчого майбутнього українських ЗМІ, то як каже Наталія, коронавірус суттєво вдарив по різних сферах економіки та бізнесу, а для багатьох друкованих та онлайн-видань взагалі став смертним вироком. Причина - залежність великої частини ЗМІ у приватному секторі від рекламних доходів, які катастрофічно скоротилися. Прогнози на майбутнє давати важко, адже прогнозують другу хвилю пандемії, проте однозначно виживуть найсильніші.

В марте экспертно-коммуникационная группа «Импульс» опубликовала аналогичное тематическое исследование совместно с представителями украинского бизнеса: «Карантин2020: положение дел и первые выводы».

Источник: icg.biz.ua


Ошибка в тексте? Выделите её мышкой и нажмите

» написать комментарий «
Ваше имя
Ваш email
Комментарий
до 1000 знаков
Код подтверждения
Подписаться на новости: